رویان مبدل

بیش از دو دهه اعتماد، مهندسی و تولید

رویان مبدل به صورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت سفارشی مبدلهای حرارتی و تجهیزات حرارتی و برودتی فعالیت دارد. محصولات سفارشی این شرکت مطابق با استنداردهای ASME ،TEMA و API تولید می شوند. برای ساخت این محصولات، از متریالهای مرغوب از جنس کربن استیل، فولاد ضد زنگ، مس و آلیاژهای مس استفاده می شود.

رویان مبدل افتخار همکاری با صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولادی، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و صنایع غیر آهنی را در کارنامه خود دارد. با درک مسئله و نیاز کارفرما، رویان مبدل گام به گام همراه با مشتری، بهترین راه حل را ارائه می کند. این راه حل مبتنی بر دانش، تیم متخصص و تجربه پروژه های متعدد است.

رویان مبدل با تشخیص معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شده است. رویان مبدل افتخار عضویت در انجمن شرکتهای دانش بنیان اصفهان را دارد.

تاریخچه

سال 1374، رویان مبدل در شهر اصفهان تاسیس شد. تیمی با انگیزه و با هدف حل مسائل صنعت در زمینه انرژی، حرارت و برودت، گرد هم آمدند و فعالیت شرکت از همان سال آغاز شد. فعالیت شرکت در ابتدای تاسیس، طراحی مبدل های حرارتی، طراحی سیستم های تهویه و تبرید و مدیریت ساخت مبدل های حرارتی و تجهیزات حرارتی و برودتی بود.

سال 1389، مجموعه کارگاه و دفاتر مهندسی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان احداث شد. رویان مبدل در این سال، ساخت مبدل های حرارتی را در کارگاه خود به عهده گرفت. به دلیل همراهی بیشتر تیم طراحی مهندسی با تیم ساخت، محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت و استاندارد تولید شد و زمان تحویل به کمترین حد کاهش یافت.

سال 1392، رویان مبدل به عنوان اولین شرکت در زمینه طراحی و ساخت مبدلهای حرارتی و تجهیزات حرارتی و برودتی، گواهی “دانش بنیان” را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخذ کرد. اتکا به تیم خبره طراحی مهندسی، تیم متخصص ساخت و تجربه های متعدد حاصل از پروژه های صنعتی، رویان مبدل را قادر ساخته تا مشکلات و مسائل مختلف صنایع را با بهینه ترین راه حل، مرتفع کند.

سال 1396، به درخواست کارفرمایان صنایع فولادی، غبارگیرهای صنعتی به مجموعه محصولات سفارشی شرکت اضافه شد. با همکاری تیم طراحی مهندسی، غبارگیر صنعتی طراحی شد و با دقت و کیفیت بالا توسط تیم ساخت، ساخته شد.

توانایی های ما

  • طراحی مبدل های حرارتی و تجهیزات حرارتی و برودتی مطابق با نیاز کارفرما و با رعایت استانداردهای روز دنیا
  • ساخت تجهیزات مطابق با استانداردهای TEMA ،ASME و API با بالاترین کیفیت
  • طراحی مهندسی تجهیزات، مهندسی معکوس و مشاوره
  • استفاده از نرم افزارهای روز طراحی مکانیکال، دینامیک سیالات، طراحی مخازن، طراحی مبدلهای حرارتی و تحلیل انرژی

همکاران ما